Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim  Strona Główna Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim
Rozmawiamy tu o naszych problemach, potrzebach i wszystkim.. Dzielimy się doświadczeniami, fantazjami i pomysłami :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uzależnienie do alkoholu...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Problemy życiowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julka

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 23:25    Temat postu: Uzależnienie do alkoholu... Odpowiedz z cytatem

Jestem osobą uzależnioną od alkoholu – powoli odwracają się ode mnie moi najbliżsi, a ja naprawdę chciałabym się przed tym uchronić... Czy powinnam skorzystać z pomocy profesjonalnego ośrodka? Natrafiłam ostatnio na stronę internetową http://ograniczpicie.pl/ należącą do krakowskiego Centrum Dobrej Terapii specjalizującego się z leczeniu uzależnień. Czy macie z nim jakieś doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Kwi 22, 2018 23:25    Temat postu:

Powrót do góry
dasimna

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To niestety nic dobrego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Weronika87

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonale wiem, jak to jest żyć z osobą uzależnioną, która w dodatku wie, że ma problem, ale nie chce nic z nim robić. Próbowałam zapisać mamę na terapię do ośrodka Szansa na Wolność ze Skoczowa, bo wiem że tam naprawdę jej pomogą, jednak ona się nie zgadza. Woli pić i pogrążać siebie i nas, byle tylko nie musieć żyć w trzeźwości. To przykre i czujemy się przez to opuszczeni, niekochani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czarnykogut

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam przeczytac sobie ksiazke 'Najgorszy Czlowiek Na Swiecie'. Jest wlasnie o tym nalogu. Sama uzalezniona nie jestem, ale mam w rodzinie ten sam problem. ;I
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 22, 2018 20:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Problemy życiowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: