Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim  Strona Główna Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim
Rozmawiamy tu o naszych problemach, potrzebach i wszystkim.. Dzielimy się doświadczeniami, fantazjami i pomysłami :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta odchudzająca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Moda i uroda. Porady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezza4

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 20:07    Temat postu: Dieta odchudzająca Odpowiedz z cytatem

Hej. Jak udało się wam schudnąć i utrzymać normalną wagę? Jestem po wielu próbach z różnymi dietami i biorę się w końcu za ostrą dietę. Szukam czegoś sprawdzonego i bezpiecznego. Jaka dieta odchudzająca sprawdziła się u was? Doradzicie coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lut 19, 2018 20:07    Temat postu:

Powrót do góry
kaluda

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duzo zielonych koktaili nalezy pic
michtaal

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, żeby takie diety miały większy sens...
hajka

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także nie wierzę w takie szybkie i odchudzające diety. Lepiej stopniowo eliminować niezdrowe produkty z naszego jadłospisu i zastępować je zdrowymi. Mi właśnie w taki sposób udało się schudnąć kilka kilogramów. Najtrudniej było ze słodyczami, ale zastąpiłam je orzechami. Teraz w ciągu dnia jem Orzechy ziemne prażone bez soli
Powrót do góry
Weronika87

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 12:43    Temat postu: Woda w domach Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zapytać Was, jaką wodę pijecie i dlaczego w swoich dietach? Jakiego rozwiązania nie wykorzystalibyście u siebie w domach, co się sprawdziło?
Ja mam jeden z takich filtrów w rurach https://strefafiltrow.pl/ i jestem zadowolona z tego rozwiązania. Filtr wymieniam raz w miesiącu, mam stały dopływ świeżej, smacznej wody i nie muszę się denerwować z powodu kamienia czy rdzy. Nie uważam, by taka woda miała mi szkodzić. Fajnie uzupełnia dietę bezglutenową.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 18, 2018 12:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Moda i uroda. Porady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: