Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim  Strona Główna Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim
Rozmawiamy tu o naszych problemach, potrzebach i wszystkim.. Dzielimy się doświadczeniami, fantazjami i pomysłami :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cień do powiek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Moda i uroda. Porady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jada

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 15:54    Temat postu: Cień do powiek Odpowiedz z cytatem

Jak odpowiednio dobrać kolor cieni powiek do urody?
Macie jakieś sprawdzone rady? Mi się te podobają https://tagomago.pl/products/maybelline-eye-studio-color-tattoo-24-hr-cien-do-powiek-w-kremie-91-creme-de-rose-4ml/ ale nie wiem czy będą pasować skoro mam brązowe włosy i niebieskie oczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Gru 31, 2017 15:54    Temat postu:

Powrót do góry
opideus

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka firma bedzie najlepszym wyborem ?
żonka

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam cienie douglasowskie. Mają na prawde okej pigmentację i długo się trzymają
DzimBim

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie korzystam z cienia do powiek, nigdy mi się to jakoś nie podobało za bardzo...
Dżinka

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo też cienie trzeba raz odpowiednio dobrac do koloru skory, zeby rzeczywiscie nie wygladac jak clown a dwa no najlepsze sa cienie dobre jakosciowo o dobrj pigmentacji, ktore tez wytrzymaja dluzej niz droga do pracy podczas sniezycy ;p polecam taka paletke http://www.ekobieca.pl/product-pol-14308-Makeup-Revolution-32-Eyeshadow-Flawless-Matte-Paleta-32-matowych-cieni-do-powiek.html sama stosuje juz chyba trzeci raz z kolei. Bardzo mi pasuje i kolorystycznie i jakosciowo. Wiadomo ze byle co nie da dobrego efektu... no i tez trzeba wiedziec jak je stosowac ;p
Powrót do góry
pieguska

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z cieni do powiek to na pewno Alilla, oni mają nie dość że bardzo trwałe to hipoalergiczne kosmetyki. Moim zdaniem - warto
Powrót do góry
amaneto

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak wy ale lepsze firmy lepiej wybierac !
Komka

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię eksperymentować z cieniami do powiek, dlatego też lubię mieć dużo kolorów do wyboru. Zazwyczaj nie kupuję pojedynczych cieni, tylko całe paletki, ostatnio na przykład zakupiłam taką paletkę z Golden Rose http://goldenrose.pl/produkty/oczy/palety/professional-palette-eyeshadow---paleta-cieni-do-powiek---golden-rose.html i musze przyznać, że jest świetna - cienie długo się trzymają na powiekach, nie rolują się, a wybór kolorów jest bardzo duży Wink
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam przeróżnych kolorów cieni które pasują do ubrania. Nie mam swoich ulubionych ale jak już kupuje to te dobrej jakości markowe. Wtedy wiem że mój makijaż utrzyma się kilkanaście godzin a nie godzina czy dwie. Przeważnie zamawiam sobie kosmetyki w drogerii online https://puderek.com.pl/ bo tam mają dostępne marki kosmetyków jak Loreal czy Max Faktor.
Powrót do góry
wardia

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem ze on jest drogi !
Wisienka

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaś ostatnio przeglądałam oferty sklepu https://malahit.pl i tam możecie znaleźć naprawdę fajne cienie, które doskonale się rozprowadzają na powiece. W dodatku są wytrzymałe i z pewnością pięknie podkręcą oko. Można tam znaleźć szeroką kolorystykę cieni w dobrej cenie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 24, 2018 08:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Moda i uroda. Porady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: