Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim  Strona Główna Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim
Rozmawiamy tu o naszych problemach, potrzebach i wszystkim.. Dzielimy się doświadczeniami, fantazjami i pomysłami :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzątanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Problemy życiowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julka

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 12:55    Temat postu: Sprzątanie Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie w jaki sposób sprzątacie. Czy używacie nowoczesnych akcesoriów do tego przeznaczonych, czy też w tej sprawie skłaniacie się bardziej ku tradycji? Ja sprzątam w bardziej tradycyjny sposób, ale chciałabym zacząć korzystać, z nowoczesnego sprzętu, gdyż może dzięki temu porządki będą zajmowały mi mniej czasu? Na stronie https://www.leifheitsklep.pl/ można zaopatrzyć się w takie akcesoria.
Czy możecie coś więcej powiedzieć na ten temat - warto, czy nie warto kupować taki sprzęt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Cze 22, 2018 12:55    Temat postu:

Powrót do góry
Komka

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za bardzo sprzątać nie lubię, dlatego bardzo chętnie kupuję wszelkie nowinki technologiczne. Ostatnio na przykład kupiłam sobie świetny, samojezdny odkurzacz, dzięki któremu raz na zawsze pozbyłam się kurzu na podłodze. Kurz tak szybko się u mnie zbiera, że trzeba odkurzać codziennie, a jak wiadomo nie zawsze jest na to czas... ale dzięki takiemu odkurzaczowi mam problem z głowy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaja

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również sprzątam w tradycyjny sposób, ale lubię używać "lepsiejszych" środków czystości. Dlatego większość chemii gospodarczej kupuję w internetowym sklepie ichemia. Dzięki temu mam na jakiś czas problem z detergentami z głowy;)
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ogarniacie sprzątanie sami to polecam stronę ze sprawdzonymi poradami https://aniaradzi.pl/porady/utrzymanie-czystosci-_c/ ja z nich korzystam i szczerze teraz sprzątanie idzie mi o wiele szybciej. Po co sobie utrudniać jak można ułatwiać. Wystarczy trochę środków czystości i sprząta się jak po maśle. Nie trzeba do tego wcale specjalnych firm. Wystarczy trochę chęci a reszta już pójdzie szybko. Ja kiedyś nie lubiłam sprzątać a teraz sprzątanie to relaks Smile
Powrót do góry
mariusz22

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to ludzie zazwyczaj sami sprzątają swoje domy.Mało kogo jest stać żeby kogoś zatrudnić na stałe do sprzątania.
karol444

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona w ogóle nie lubi sprzątać. Sam nie wiem,dlaczego tak jest i co zrobić żeby zaczęła sprzątać.
izka.M

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zastanawiam się nad kupnem mopa parowego. Tutaj czytałam https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-mop-parowy-przewodowy-czy-bezprzewodowy.bhtml o mopach przewodowych i bezprzewodowych, ponieważ nie wiem jaki wybrać. Ale ogólnie to sprzęt godny uwagi uważam.
Powrót do góry
diablica3

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię sprzątać bo mam alergię na kurz. Planuję kupić do domu oczyszczacz powietrza https://najlepszefiltry.pl/oczyszczacze-powietrza myslę że wtedy będzie łatwiej i szybciej będę dochodzić do siebie. Spanie też będzie przyjemniejsze. Jak mieszkacie na śląsku to tym bardziej się przyda.
Powrót do góry
tamarass

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie lubię sprzątać ale jeśli to robię, to w tradycyjny sposób Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sty 08, 2019 14:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Problemy życiowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: