Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim  Strona Główna Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim
Rozmawiamy tu o naszych problemach, potrzebach i wszystkim.. Dzielimy się doświadczeniami, fantazjami i pomysłami :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy warto otworzyć sklep internetowy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Moda i uroda. Porady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julka

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 20:34    Temat postu: Czy warto otworzyć sklep internetowy? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w tytule, czy uważacie, że warto otworzyć sklep internetowy? Jako, że nieopodal mnie znajduje się hurtownia odzieży M-moda posiadająca w swojej ofercie wysokiej jakości odzież damską i dziecięcą, handlowałabym głównie nią, narzucając wcześnie odpowiednio wysoką marżę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lip 19, 2018 20:34    Temat postu:

Powrót do góry
pieguska

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O hurtownia odzieży to dobry pomysł. Mozna na przykład na http://www.izisport.pl/produkty.html zamówić takie pokrowce na ubrania i dodać logo i mogą służyć jako reklama dla klientów
Powrót do góry
milka

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega otworzył internetowy sklep obuwniczy, w którym sprzedaje nie tylko buty odpowiednie na każdy sezon, ale także kapcie czy grube skarpety. I jakoś ten jego interes się kręci. Podoba mi się jego oferta na baleriny, o takie: https://factoryprice.pl/fao_m_Buty_Baleriny-10593.html, poważnie się zastanawiam nad wzięciem pary albo dwóch Razz A wam, podobaja się takie buty?: https://shoessale.pl/jakie-baleriny-wybierac
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest to by dobrze zareklamowac sklep. Z tego co słyszałam to jeżeli chodzi o marketing szeptany to ostatnio moi znajomi korzystali z usługi buzz marketing i byli naprawdę zadowoleni, ponieważ efekty były zadawalające. Realizacja kampanii odbyła się szybko i profesjonalnie. Koszta z tego wiem to były naprawdę niskie, więc według mnie opłaca się skorzystać z takiej oferty.
Powrót do góry
Wisienka

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto otworzyć swój biznes, mieć coś swojego- prawda? Sama troszkę nad tym myślałam i postanowiłam, że też otworzę swój sklep internetowy. Koleżanka ostatnio dała mi namiary tutaj na świetną hurtownię Mertliz. Można tam zamawiać różnego typu eleganckie damskie torebki. Właśnie zastanawiam się czy właśnie nie postawić na tego typu produkty. Czy nie sprzedawać torebek?
Powrót do góry
diablica3

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie że warto, ponieważ taki sklep internetowy może przynosić naprawdę duże zyski jeżeli prowadzony jest w sposób mądry i będzie dobrze reklamowany, warto sie zapoznac z ofertą na darmową reklamę tutaj https://wykonawca.taelo.pl/ Jest to bardzo ciekawa możliwość którą warto wykorzystać. Im więcej reklam tym lepiej dla każdego biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 20, 2018 14:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Moda i uroda. Porady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: