Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim  Strona Główna Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim
Rozmawiamy tu o naszych problemach, potrzebach i wszystkim.. Dzielimy się doświadczeniami, fantazjami i pomysłami :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki i inne dodatki.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Moda i uroda. Porady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wisienka

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 11:46    Temat postu: Kosmetyki i inne dodatki. Odpowiedz z cytatem

Hejka,
no to pochwalicie się co ostatnio kupiliście z kosmetyków i gdzie? Jak macie nowe odkrycia jeżeli chodzi o make up? Ja przykładowo w drogerii Puderek znalazłam profesjonalny zestaw pędzli do makijażu https://puderek.com.pl/pedzle-hakuro/813-hakuro-zestaw-6-pedzli-h55-h50s-h24-h70-h77-h85.html . Czyż nie jest świetny? Mnie się on od razu spodobał jak tylko zobaczyłam, niedługo go kupuję. A wasze odkrycia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Mar 28, 2018 11:46    Temat postu:

Powrót do góry
dasdaf

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie kupiłam nic ciekawego, ale może skusze się na to co Ty polecasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dusia02

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie zakupy kosmetyczne odbywają się co najmniej kilka razy w miesiącu. Nie mogę się powstrzymać żeby nie wyszukiwać w necie jakichś nowinek kosmetycznych. Teraz bardzo mnie kuszą zestawy do konturowania twarzy - https://www.cocolita.pl/konturowanie. Zawsze mi się podobało jak kosmetyczki konturują twarz i podkreślają na niej to co najładniejsze i sama chciałbym spróbować tej sztuki Smile
Powrót do góry
nina

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja się pochwalę, że była to woda dolce gabbana light blue na stronie https://www.perfumeria.pl/products/dolce-gabbana-light-blue-woda-toaletowa-spray . Zawsze jak się robi ciepło to wolę używać wody toaletowej niż perfumowanej, a ten zapach bardzo lubię.
Powrót do góry
Komka

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 07:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich produktów do makijażu to ja ostatnio kupiłam sobie tusz collistar na https://tagomago.pl/products/collistar-mascara-infinito-high-precision-tusz-do-rzes-extra-nero-3-8ml. Akurat trafiłam na bardzo fajną promocję i tusz kosztował niewiele, a jest naprawdę świetny, więc jestem jak najbardziej z zakupów zadowolona Wink Nie skleja rzęs, nie kruszy się i ma ładne opakowanie Smile Ładnie wydłuża i pogrubia, czyli spełnia wszystkie moje oczekiwania Wink
Powrót do góry
akiszka

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to nie trzeba mieć dużej ilości kosmetyków bo wcale nie wyglądamy lepiej jak nałożymy na siebie te wszystkie pudry i fluidy. Trzeba znać umiar, ja np. w ogóle się nie maluje, tylko nawilżam skórę kremem Cetaphil DA Ultra rano i wieczorem i żadne podkłady nie są mi potrzebne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Demina

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepów tego rodzaju nie brakuje, wiadomo, sama często przeglądam różne oferty w sieci
Powrót do góry
Kasiulkaa

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam kosmetyków do konturowania na mokro. Co mi polecicie?
mirek33

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem kiedyś dziewczynę co wydawała na kosmetyki 700 złoty miesięcznie. Do dziś nie wiem co ona konkretnie kupowała za te pieniądze.
Kamix89

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze posiadałam problem z własną cerą. Jak testowałam różne toniki zawsze czyniły uczulenie na twarzyczce oraz reszcie ciała. Zupełnie niedawno natknęłam się w internecie na naturalne towary. Z ciekawości nabyłam niewiele towarów. Okazały się fantastyczne. Zero alergii i skóra świecąca i rumiana. Rzeczywiście zalecam papatka.pl.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 20, 2018 08:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Moda i uroda. Porady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: