Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim  Strona Główna Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim
Rozmawiamy tu o naszych problemach, potrzebach i wszystkim.. Dzielimy się doświadczeniami, fantazjami i pomysłami :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Intymnie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lakim36

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 12:19    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

Czy planujecie już może wakacje? Smile
Reklama

Wysłany: Pią Sty 26, 2018 12:19    Temat postu:

Powrót do góry
Komka

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku planujemy wyjazd do Chorwacji. Mam do Was takie pytanie - co w takich sytuacjach robicie z psem, jeśli go posiadacie? Zabieracie pupila w taką długa podróż? Bo my zastanawiamy się nad pozostawieniem go w hotelu dla zwierząt. Znaleźliśmy całkiem miły hotel dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Pieski mają tam zapewnioną fachową opiekę, są wyprowadzane na wybieg na wybieg 4 razy dziennie, mają klimatyzację i ogrzewanie w boksach, które są zawsze posprzątane i czyste itp. Dodatkowo cena za taki hotel wcale wygórowana nie jest. Jak myślicie, czy to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iga1986

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wakacji jeszcze bardzo daleko, dlatego chyba zaplanuję sobie jakiś wcześniejszy wyjazd, np w marcu. Oglądałam już ciekawą ofertę - http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/marzec-niskich-cen-nad-morzem-2018 i naprawdę przypadła mi do gustu. Fajnie, że oprócz noclegów nad samym morzem są zapewnione także inne rozrywki, dzięki którym nie będzie czasu na nudę. A relaks w SPA podczas gdy za oknem niezbyt przyjazna aura będzie bardzo przyjemnym przeżyciem Smile
Powrót do góry
Wisienka

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto tak byłoby zobaczyć egzotyczne roślinności? Czystą turkusową wodę w której widać pomarańczowe i czerwone rozgwiazdy? To warto wybrać opcję wycieczki Saona, która porwie was w niesamowitą przygodę Smile. Sama planuję jechać tam okresem letnim ze znajomymi, to świetna okazja do zobaczenia takich miejsc jak Laguna Los Flamengos, Piscina Natural i wiele innych niezwykłych obszarów. Co fajne wybierając ofertę przykładowo na platformie Rico Travel mamy zapewnionego polskiego przewodnika.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No my w tym roku wybieramy się w góry. Ale szukam dobrego, wygodnego i przede wszystkim bezpiecznego fotelika samochodowego dla 4-latka. Mamy fotelik ale już jest stary i po siostrze. A ja chcę kupić nowy żeby posłużył kolejne długie lata. Zresztą w dalszą podróż jaką się wybieramy to dla nas ważne by dziecko było bezpieczne. póki co to na razie zastanawiamy się nad tym https://e-foteliki.pl/cybex-solution-m-fix.html mamy trochę czasu jeszcze więc może coś znajdziemy.
Powrót do góry
nulla

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja tym razem jako studentka załapałam się na campamerica https://www.campamerica.pl/ i jadę do USA, będę tam pracować ale liczę też na fajne znajomości, podszlifuję trochę język a to co zarobię przeznaczę na zwiedzanie, koleżanka z roku za tą kasę objechała prawie całe Stany w zeszłym roku
Powrót do góry
mirek33

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lipcu wyjeżdżam ze swoją żoną i dziećmi na wakacje do Egiptu. Myślę że spędzimy tam bardzo fajne chwilę i co najważniejsze odpoczniemy od życia.
Dusia02

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jeszcze nie planujemy wakacji, a raczej krótki wypad na weekend. Pomyśleliśmy, że można wybrać się po prostu do stolicy, przejść do pałacu wilanowskiego i łazienek królewskich czy nawet do teatru. Na nocleg raczej wybierzemy hotel pod Warszawą aniżeli w mieście - http://www.hotellamberton.pl/home/. Poza centrum miasta ceny są niższe i można za tą samą cenę spędzić nocleg w dużo bardziej komfortowych warunkach.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 19, 2018 19:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Intymnie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka Odpowiedź
Użytkownik:

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach