Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim  Strona Główna Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim
Rozmawiamy tu o naszych problemach, potrzebach i wszystkim.. Dzielimy się doświadczeniami, fantazjami i pomysłami :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont starego domu...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Problemy życiowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julka

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 00:50    Temat postu: Remont starego domu... Odpowiedz z cytatem

Mam nie lada problem. Mój dom wymaga remontu, przez co jestem na etapie kompletowania wszystkich, niezbędnych materiałów. Z pewnością będzie mi potrzebna kotwa chemiczna z Castoramy, gdyż podłoże jest niezwykle zniszczone. Generalnie, jestem załamana, bo nie wiem, czy mniej nie wyniosłaby mnie budowa nowego domu Sad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 27, 2018 00:50    Temat postu:

Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj zakończył się remont naszego domu. Postanowiłam całkowicie odświeżyć także jego wystrój wewnętrzny. Myślałam o tym, aby zamiast firan w oknach przymocować funkcjonalne i nowoczesne plisy. Widziałam takie na stronie tego sklepu https://sunplis.pl/pl/content/60-rolety-i-plisy-wloclawek . Mają bardzo ciekawy asortyment. Chciałbym skorzystać także z profesjonalnej porady, bo okna w domu mają nietypowe wymiary. Robiliście może zakupy w tym sklepie?
Powrót do góry
Iga1986

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami niestety tak faktycznie bywa, że remont pochłania znacznie większe koszty niż budowa nowego lokum. Wszystko zależy od tego w jakim jest stanie. Dlatego zawsze trzeba dobrze to ocenić i przeliczyć ile remont tak naprawdę wyniesie. My akurat zdecydowaliśmy się kupić mieszkanie również do remontu, ale na szczęście tylko drobnego. Mamy zamiar jedynie na ścianie zamiast farby położyć tapetę, która ożywi wnętrze - http://www.picassi.pl/ oraz wymienić panele podłogowe bo są w kiepskim stanie. Ale to wszystko możemy zrobić bardzo szybko, nawet już mieszkając w tym mieszkaniu.
Powrót do góry
Wisienka

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, a ja jestem przed remontem i już jestem tym wszystkim przerażona. Lubię zmiany, ale nie ten bałagan w ich trakcie. Dobrze, że wszelkie informacje gdzie mogę, co kupić to znalazłam w internecie. Chociaż tyle dobrego z tego wszystkiego. Także niedługo zamawiać będę mocowania instalacyjne u firmy goodwork . Planuje jeszcze zamówić odpowietrzniki do nowych grzejników u nich. No i wszelkie podstawowe już elementy będę miała.
Powrót do góry
Demina

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remonty są trudne, szczególnie gdy mamy do czynienia ze starym i co tu dużo mówić, wymagającym budownictwem.
Powrót do góry
nulla

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elabarbara napisał:
Wczoraj zakończył się remont naszego domu. Postanowiłam całkowicie odświeżyć także jego wystrój wewnętrzny. Myślałam o tym, aby zamiast firan w oknach przymocować funkcjonalne i nowoczesne plisy.Chciałbym skorzystać także z profesjonalnej porady, bo okna w domu mają nietypowe wymiary.

Wiem coś na temat nietypowych wymiarów okien, dlatego zamawialiśmy je w Stolbudzie www.stolbud.pl , zależało mi żeby były solidne ale też ładne i pasowały do charakteru całego domu i efekt jest rewelacyjny. Są ładne same w sobie, nie myślałam jeszcze o dekoracjach ale coś na pewno wymyślę Smile
Powrót do góry
marmara

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taki remont jest w ogóle opłacalny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Cze 18, 2018 17:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Problemy życiowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: