Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim  Strona Główna Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim
Rozmawiamy tu o naszych problemach, potrzebach i wszystkim.. Dzielimy się doświadczeniami, fantazjami i pomysłami :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zorganizować przyjęcie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Problemy życiowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eress

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 14:04    Temat postu: Jak zorganizować przyjęcie? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad organizacją przyjęcia sylwestrowego i tak sobie pomyślałem, żeby może zatrudnić Fordanserki. Co wy o tym sądzicie? Takie profesjonalne hostessy to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 27, 2017 14:04    Temat postu:

Powrót do góry
Ramona12

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co Ci hostessy na imprezę sylwestrową? Very Happy
atomat

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co zabronisz je zatrudnić na sylwestra? ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Komka

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak bym hostess nie zatrudniała. Lepiej już przeznaczyć środki na coś innego Wink Na przykład na jakieś fajne dekoracje albo tuby z konfetti, które często są używane na weselach i ślubach Wink
Powrót do góry
marmara

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej tak, żeby każdy dobrze się bawił
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krysia

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjęcie to za bardzo nie wiem, nie mam doświadczeń, ale gdybyście chcieli organizować imprezę firmową w Warszawie to myślę, że juz mogłabym Wam doradzić, ale nie jak to zrobić, tylko jaka firme wynająć. Organizacją imprez firmowych w Warszawie zajmuje sie firma eventconcept mająca w swoich szeregach świetnie wyszkolonych pracowników. Firma posiada wszelki sprzet do zorganizowania nawet wielkiej imprezy, ale w swojej ofercie maja i mniejsze, nawet spotkania biznesowe.
Powrót do góry
Komka

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 06:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli organizujesz przyjęcie, to na pewno warto byłoby zadbać o jakieś dodatkowe atrakcje, a także o odpowiednie dekoracje Koszalin ma na przykład bardzo fajny sklep na ulicy Spokojnej, z którego ofertą możesz się zapoznać wstępne na stronie https://dekoracje-koszalin.pl, który oferuje wszelkiego rodzaju akcesoria dekoracyjne, które na pewno przydadzą się do organizacji imprezy Smile
Powrót do góry
nina

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jakie przyjęcie ale ja jeśli już to taką organizację powierzam komuś kto się na tym zna, ma doświadczenie. Ostatnio w Ośrodku Wiktorowo, od Bydgoszczy to jakieś 40 km. Człowiek tak nie chodzi na imprezy, a co rusz coś się zmienia, jakieś atrakcje na przykład, to tacy organizatorzy jeszcze doradzą i o nic nie trzeba się martwić. Miejsce powiem wam super, też wiem że wesela tam organizują. Imprezka fajna była.
Powrót do góry
Ykiet42

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co taka atrakcja?

__

promoflash.pl
Powrót do góry
adam443

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatni weekend taką imprezę zrobiłem że aż sąsiedzi zadzwoniły na policje na mnie. Było bardzo nie przyjemnie.
elenka

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze się zdaję na fachowców. Sama nie mam takiej smykałki czy do gotowania dla większej ilości osób i całych tych przygotowań. Ostatnio miałam właśnie 40 męża, chcieliśmy to jakoś uczcić, zaprosić trochę osób. Wybraliśmy lokal http://www.agroturystykacisowa.cba.pl/index.html i to był dobry wybór; pyszności na stołach, super obsługa, muzyka. Czyli 40 uczczona jak należy, bardzo byliśmy zadowoleni z całej organizacji.
Powrót do góry
Demina

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rozwiązanie to chyba na jakieś duże imprezy bo na domówce sobie tego nie wyobrażam.
Powrót do góry
Dusia02

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U siebie w domu raczej nie organizowałabym imprezy, bo potem jest sporo sprzątania i trzeba się martwić czy goście czegoś nie zbroją Very Happy Dlatego wolę imprezy na zewnątrz. Taki właśnie mam plan na sylwestra. Pomyślałam, żeby razem ze znajomymi pojechać na Sylwester w Gaciach organizowany przez Terma Bania. W ten sposób nikt z nas nie będzie musiał się kłopotać z organizacją imprezy Very Happy
Powrót do góry
krejzolka

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem na etapie planowania świątcznego przyjęcia i szukam odpowiednich akcesoriów. Dotarłam do bardzo fajnej propozycji https://www.dekoria.pl/swieta Jest tu wszystko by przystroić mieszkanie, stół. Bardzo ładne obrusy, zastawy stołowe. A też poszewki na poduszki z motywami świątecznymi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Gru 04, 2018 10:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobieco! Forum całkowice dla nas kobiet :)) Rozmowy o wszystkim Strona Główna -> Problemy życiowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: